کوه طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب

کوه: طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار اجتماعی سهمیه‌های طرح ترافیک از بین بردن نمی‌شود ، اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال 97

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه نباید طرحی اجرا شود که به مردم فشار مضاعفی بیاورد، از اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال آین

سهمیه‌های طرح ترافیک از بین بردن نمی‌شود ، اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال 97

اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال 97/ سهمیه های طرح ترافیک از بین بردن نمی شود

عبارات مهم : ایران

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه نباید طرحی اجرا شود که به مردم فشار مضاعفی بیاورد، از اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال آینده در سطح پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: مسئله ای که اکنون داریم روی آن کار می کنیم، بحث نحوه پرداخت است که حتماً به نفع مردم خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا مهماندار، راجع به نحوه اجرای طرح زوج و فرد و طرح ترافیک در سال 1397 گفت: در دو سه هفته اخیر که بحث طرح ترافیک و زوج و فرد و تغییرات آن مطرح شد، ذهن خیلی از همشهریان مشوش شد و دلواپس شدند که چه اتفاقی قرار است رخ دهد. این اطمینان خاطر را به شهروندان می دهم که همه دستگاه های مسئول اعم از پلیس، شهرداری، وزارت کشور، بااهمیت ترین دغدغه ارزش آسایش مردم است و نباید هیچ طرحی، اجرا شود که به مردم فشار مضاعفی بیاورد یا دغدغه ای را به دغدغه های آن ها اضافه کند. علت این همه کار کارشناسی و طولانی شدن عنوان هم برطرف همین نگرانی ها و دغدغه هاست.

سهمیه‌های طرح ترافیک از بین بردن نمی‌شود ، اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال 97

اجرای طرح ترافیک تازه در حوزه زوج و فرد منتفی شده است است

نباید طرحی اجرا شود که به مردم فشار مضاعف بیاورد

وی با بیان اینکه هنوز هیچ چیزی نهایی نشده هست، گفت: روی این طرح کار کارشناسی انجام می دهیم. تا کنون اجرای این طرح در حوزه زوج و فرد منتفی شده است است و در سال 1397 هم مانند امسال این طرح بدون هیچ گونه تغییری اجرا خواهد شد. ما چند شرط گذاشتیم و الزاماتی را جهت اجرای این طرح مطرح کردیم. البته همه دست اندرکاران نیز دلواپس بودند که باید الزاماتی رعایت شود. ما تأکید داریم که هر گونه عوض کردن نباید میزان ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران را در محدوده طرح ترافیک زیاد کردن دهد. مورد دوم این است که آلودگی پایتخت کشور عزیزمان ایران نباید زیاد کردن یابد و عنوان سوم نیز این است که اگر قرار است طرحی اجرا شود، حتماً باید سازوکارهای اجرایی آن فراهم شود مانند راه اندازی دوربین ها و امکاناتی که بتوانیم نحوه اجرای آن را مدیریت کنیم. معتقدیم که هر گونه محدودیت باید راهکار جدیدی را نیز به مردم ارائه دهد.

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه نباید طرحی اجرا شود که به مردم فشار مضاعفی بیاورد، از اجرای عوض کردن نکرده طرح زوج و فرد در سال آین

سهمیه های ترافیک در جای خود باقی مانده است

تغییر در نحوه پرداخت هزینه سهمیه ها

مهماندار راجع به سهمیه اقشار متفاوت جهت ورود به طرح ترافیک اظهار داشت: در مورد طرح ترافیک سهمیه هایی نیز وجود داشت که به بعضی از اقشاری که ضرورت ایجاب می کرد وارد طرح شوند داده می شد، مانند خبرنگاران که جهت تهیه خبر و پزشکان که جهت مراجعه به بیمارستان نیازمند ورود به محدوده طرح ترافیک بودند و همچنین جانبازان محترم. طبق توافقی که صورت گرفته این سهمیه ها در جای خود باقی خواهد ماند. مسئله ای که اکنون داریم روی آن کار می کنیم، بحث نحوه پرداخت است که حتماً به نفع مردم خواهد بود. اقشاری که سهمیه ورود به طرح ترافیک داشتند، به جای اینکه در ابتدا هزینه را پرداخت کنند و سپس کارت سهمیه را دریافت کنند، در همان ابتدا کارت سهمیه را دریافت می کنند و فقط نحوه پرداخت با مدیریت خودشان و به ازای تعداد ورودی است که به محدوده طرح ترافیک خواهند داشت و تفاوت زیادی هم با مبالغ سال گذشته ندارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ همچنین گفت: با تمهیداتی که آینده نگری شده، هیچ تغییری در میزان سهمیه ها و میزان فروش روزانه طرح ترافیک به وجود نخواهد آمد. اکنون 20هزار برگ به صورت روزانه به وسیله شهرداری فروخته می شود که در ایام آلودگی نیز به وسیله ما ممنوع می شود که این تعداد در سال تازه نیز زیاد نخواهد شد. در نتیجه هیچ تغییری در محدوده طرح ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران به وجود نخواهد آمد بلکه با واگذار کردن مدیریت آن به خود افراد حتی ممکن است شاهد کم کردن ترافیک در این محدوده نیز باشیم. یعنی در سال 1397 هم مانند امسال این طرح اجرا خواهد شد و فقط نحوه پرداخت هزینه متفاوت شده است هست؛ یعنی قبلاً در ابتدا هزینه ورود به طرح دریافت می شد ولی اکنون به تدریج و بر حسب ورود به محدوده طرح صورت می گیرد.

واژه های کلیدی: ایران | ترافیک | اجرای طرح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz