کوه طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب

کوه: طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار حوادث رازسرقت‌های سریالی دو جاری در دوربین مداربسته

ظهر 24 تیر امسال مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از شناسایی دزدان مغازه‌اش خبر داد.

رازسرقت های سریالی دو جاری در دوربین مداربسته

عبارات مهم : بازار

ظهر 24 تیر امسال مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از شناسایی دزدان مغازه اش خبر داد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: با این تماس بلافاصله مأموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد عمل شدند. آنها بعد از حضور در محل حادثه، با 4 زن جوان روبه رو شدند که به وسیله اهالی و کسبه محل به دام افتاده بودند.

صاحب مغازه که با پلیس تماس گرفته بود در تحقیقات گفت: «روز 14 تیر چهار زن وارد مغازه ام شدند و شروع به پرس و جو در مورد اجناس مغازه کردند. آنها اجناس مختلفی را درخواست کردند و در یک لحظه مغازه خیلی شلوغ شد که بعد متوجه شدم این کار آنها ترفندی جهت دزدی بوده هست. آیا که بعد از رفتن زنان متوجه شدم مقدار قابل توجهی از لباس های گرانقیمت به دزدی رفته است.

رازسرقت‌های سریالی دو جاری در دوربین مداربسته

پس از بررسی دوربین های مداربسته مغازه متوجه شدم که یکی از آنها که چادر به سرش بود؛ در زمانی که همدستانش مغازه را شلوغ کرده بودند کیسه لباس را زیر چادرش مخفی کرد و آن را به دزدی برد. ولی امروز متوجه همان چهار زن شدم و از آنجا که صورت آنها بخوبی در ذهنم بود، با پلیس تماس گرفتم و با کمک اهالی بازار آنها را دستگیر کردیم. بدنبال بیانات مرد میانسال، کارآگاهان تحقیق در این خصوص را شروع کردند تا اینکه در ادامه سه شاکی دیگر که از بازاریان و عمده فروشان لباس بودند شناسایی شدند.اما زنان جوان در تحقیقات منکر دزدی هایشان شدند.

یکی از آنها گفت: دزدی را قبول ندارم؛ ما دو جاری هستیم و دو نفر دیگر دوستانمان هستند. با آنها پشت چراغ قرمز و هنگام فروش فال و اسفند دودکنی آشنا شدیم. از آنجا که دو نفر از ما فرزند داریم چند روز قبل تصمیم گرفتیم باهم به بازار برویم تا جهت فرزند هایمان خرید کنیم. روزی هم که بازداشت شدیم جهت ادامه خرید به بازار رفته بودیم. دزدی کار ما نبوده است و مغازه داران هم به اشتباه ما را شناسایی کرده اند.

ظهر 24 تیر امسال مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از شناسایی دزدان مغازه‌اش خبر داد.

باتوجه به اینکه متهمان از سوی مالباختگان شناسایی شده است و تصویر دزدی یکی از آنها به وسیله دوربین مداربسته یکی از مغازه ها ضبط شده است هست، آنها با قرار بازداشت روانه زندان شده است و تحقیقات در رابطه با دزدی های احتمالی این 4 زن ادامه دارد.

واژه های کلیدی: بازار | دوربین | تحقیقات | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz