کوه طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب

کوه: طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار گوناگون تصادف‌های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

اگر اخبار حوادث را دنبال کرده باشید حتماً چشم شما به خبر تأسف برانگیز فوت ۵ کارگر شهرداری بر اثر تصادف با یک خوردوی پژو افتاده هست. بنا به گفته های راهنمایی و ر

تصادف‌های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

تصادف های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

عبارات مهم : تصادف

اگر اخبار حوادث را دنبال کرده باشید حتماً چشم شما به خبر تأسف برانگیز فوت ۵ کارگر شهرداری بر اثر تصادف با یک خوردوی پژو افتاده هست. بنا به گفته های راهنمایی و رانندگی در این اتفاق دلخراش خوردوی پژو با ۶ نفر از کارگرهای فضای سبز برخورد می کند.

شدت این برخورد به اندازه ای بود که سه نفر از این عزیزان دردم جان می دهند و سه نفر دیگر راهی بیمارستان می شوند که متأسفانه از این ۳ نفر دو نفر نیز در بیمارستان فوت می کنند تا تعداد کشته شدگان این اتفاق مرگبار به ۵ نفر برسد. شوربختانه باید گفت راننده این ماشین در حین رانندگی مشروبات الکلی مصرف کرده بود و به همین علت نتوانسته بود کنترل ماشین را در اختیار بگیرد و بلای جان ماموران شهرداری شده است بود.

هر از گاهی چنین حوادث تلخ و ناگواری را در گوشه و کنار دنیا شاهد هستیم، به همین منظور قصد داریم در ادامه با هم به تلخ ترین تصادف هایی که به علت مصرف الکل رخ داده اند نگاهی داشته باشیم.

تصادف‌های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

نیویورک، تیرماه سال ۱۳۸۸، خیابان تاکونیک
یک بانوی ۳۶ ساله که مشروبات الکلی مصرف کرده بود خودروی مینی ون خود را در مسیری مخالف بزرگراه به حرکت درآورد و با یک شاسی بلند تصادف کرد. نتیجه این تصادف شوم، کشته شدن سه نفر از سرنشینان خودروی شاسی بلند بود.

چهار نفر نیز در خودروی مینی ون از جمله راننده این ماشین جان شیرین خود را از دست دادند تا مجموع کشته شدگان این اتفاق مرگبار به ۷ نفر برسد.

کنتاکی،اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۷، شهر کارولتون
در این قسمت اتفاق ای درناک را بازگو می کنیم که بدترین تصادف رانندگی در اثر مصرف مشروبات الکلی در تاریخ آمریکا قلمداد می شود. در این اتفاق مرگبار فردی که الکل مصرف کرده بود سوار بر یک وانت پیکاپ با اتوبوس مدرسه تصادف کرد.

متأسفانه ۶۷ دانش آموز سوار بر این اتوبوس بودند که ۲۷ نفر از آن ها جان خود را از دست دادند. در این اتفاق ناگوار ۳۴ نفر دیگر از سرنشینان اتوبوس زخمی شدند.

کالیفرنیا، شهریورماه سال ۱۳۸۹، شهر سانتاخوزه
در این روز یک نوجوان ۱۹ ساله در حالی که مشروبات الکلی مصرف کرده بود سوار بر خودروی خود شد و در حین رانندگی نتوانست ماشین را کنترل کند و با تیر چراغ برق برخورد کرد. بعد از این تصادف ماشین به آتش کشیده شد و سرنشین ماشین که جوانی ۱۸ ساله بود در میان شعله های آتش سوخت.

لس وگاس، اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۶، نوادا
این اتفاق ناگوار نیز در اثر مصرف مشروبات الکلی به وسیله یک نوجوان صورت گرفت، در این روز یک نوجوان ۱۹ ساله که الکل مصرف کرده بود باعث فوت ۵ نفر از اعضای یک خانواده شد.

کوچک ترین فردی که در این اتفاق جان خود را از دست داد یک طفل ۷ ماهه بود و بزرگترین فردی که در این اتفاق دار فانی را وداع گفت مادر این خانواده بود که ۳۲ سال داشت. شدت بازتاب این اتفاق به اندازه ای تلخ و جانکاه بود که مدت ها در ذهن اهالی نوادا باقی ماند.

تولیدو، آذرماه سال ۱۳۸۶، اوهایو
مردی که الکل نوشیده بود با خودروی خود جان مادر ۴ فرزندش را گرفت. راننده ماشین سوار بر یک وانت پیکاپ بر اثر مصرف الکل کنترل خود را از دست داد و با یک مینی ون تصادف کرد و مادر و ۴ فرزندش که در ماشین حضور داشتند دردم جان به جان آفرین تسلیم کردند.

راننده وانت پیکاپ دستگیر شد و بعد از دادگاه به مدت ۴۳ سال به زندان محکوم شد ولی چه فایده که این خانواده دیگر هرگز روی زندگی را ندیدند.

له گراندِ، تیرماه سال ۱۳۸۹، کالیفرنیا
در این روز مردی که حسابی الکل مصرف کرده بود عقل و هوش خود را از دست داد و با یک خودروی دیگر شاخ به شاخ شد. این مرد ۴۳ ساله بعد از برخورد ماشین با خودرویی که در مسیر روبرو حرکت می کرد نتوانست کنترل ماشین را حفظ کند و در نتیجه به یک خودروی سوم نیز برخورد کرد تا این اتفاق ۳ نفر کشته داشته باشد.

متأسفانه در میان این کشته شدگان یک نوجوان ۱۲ ساله نیز حضور داشت. مقصر این تصادف حدود ۹ سال پیش نیز به علت مصرف مشروبات الکلی تصادفی دیگر را منجر شده است بود.

اگر اخبار حوادث را دنبال کرده باشید حتماً چشم شما به خبر تأسف برانگیز فوت ۵ کارگر شهرداری بر اثر تصادف با یک خوردوی پژو افتاده هست. بنا به گفته های راهنمایی و ر

دالاس، تیرماه سال ۱۳۹۱، تگزاس
در این اتفاق مرگبار شاهد از بین رفتن دو بزرگسال بودیم، یک کودک نیز در این تصادف به شدت زخمی شد. ماجرای این تصادف از آنجا شروع شد که مردی ۳۴ ساله که در اثر مصرف مشروبات الکلی، عقلش ضایع شده است بود و نتوانست پشت چراغ قرمز به موقع ترمز کند و به سه خودرویی که در پشت چراغ ایستاده بودند برخورد کرد.

این راننده نابکار بعد از تصادف صدمه جدی ندید و در نتیجه به این فکر افتاد که از اتفاق فرار کند ولی حاضرین در صحنه بعد از مشاهده این تصادف مرگبار جلوی فرار راننده خطاکار را گرفتند.

اسنلویل، دی ماه سال ۱۳۹۱ ، جورجیا
در زیاد اتفاق های رانندگی که بر اثر مصرف الکل ایجاد می شود با راننده های جوان سروکار داریم ولی جالب است بدانید مقصر این اتفاق پیرمرد ۷۰ ساله ای بود که باعث شد ۱۵ ماشین با هم تصادف کنند.

این اتفاق شدت زیادی داشت ولی در کمال تعجب تنها یک نفر کشته شد و یک نفر دیگر نیز جراحت برداشت.

پاریس، شهریورماه سال ۱۳۷۶، فرانسه
این اتفاق به عنوان یکی از معروف ترین تصادف های رانندگی براثر مصرف مشروبات الکلی آشنا می شود آیا که شخص سرشناسی جان خود را در این تصادف از دست داد. پرنسس دایانای معروف و دوست داشتنی سوار بر ماشین در حال حرکت بود، از قرار معلوم راننده خودروی او میزان زیادی الکل مصرف کرده بود و در نتیجه با سرعتی زیاد از ۱۹۰ کیلومتر تصادف می کند.

تصادف خودروی پرنسس دایانا ابعاد مختلفی پیدا کرد و در این تصادف دودی الفاید، پسر میلیاردر مصری، محمد الفاید، نیز جان خود را از دست داد.

آستین، شهریورماه سال ۱۳۸۸، تگزاس
در این اتفاق دلخراش یک جوان ۱۸ ساله سوار بر ماشین با یک خودروی دیگر تصادف کرد و ۲ کشته و برجای گذاشت. در کنار این دو سرنشین، یک زن نیز در این تصادف به شدت سوخت. گفته می شود این زن بخت برگشته چیزی زیاد از ۱۰۰ جراحی پلاستیک انجام داد. جالب اینجاست که این زن مدتی بعد گفت که راننده متخلف را بخشیده است و کینه ای از او به دل ندارد.

مونتگومری کانتی، اردی بهشت سال ۱۳۸۹، مریلند
این اتفاق دلخراش کشته شدن سه جوان و فوت یک جوان دیگر را به دنبال داشت. این جوان های بخت برگشته به همراه راننده ماشین در یک مهمانی شرکت داشته بودند در راه بازگشت از مهمانی ، راننده کنترل ماشین را از دست می دهد و با گارد محافظ کنار بزرگراه برخورد می کنند.

آزمایش های بعد از تصادف مشخص کرد میزان الکل موجود در خون راننده دوبرابر مقداری بوده که در ایالت مریلند جهت رانندگی مجاز است.

آلوین، آذرماه سال ۱۳۹۱، تگزاس
در این روز یک جوان ۲۰ ساله که در اثر مصرف الکل، عقلش ضایع شده است بود، ۲ جوان ۱۱ و ۱۲ ساله را زیر گرفت. این تصادف جلوی چشم پدر این جوان ها اتفاق افتاد و باعث شد اتفاق ای دلخراش تر را مدتی بعد شاهد باشیم.

پدر این جوان ها نتوانست با قضیه کنار بیاید و راننده ای که فرزندانش را زیر گرفته بود با اسلحه شاتگان به قتل رساند.

استفنسون، خردادماه سال ۱۳۹۰، ویرجینیا
در این اتفاق نیز طبق معمول شاهد خطای یک جوان ۲۰ ساله بودیم که بعد از مصرف مشروبات الکلی قصد داشت یک خودروی شاسی بلند را یدک بکشد، این امر باعث شد تا باک بنزنین ماشین به آتش کشیده شود و یک زوج و دو فرزندشان در ماشین گیر کنند و زنده زنده در شعله های آتش بسوزند.

اسلاوتر، خردادماه سال ۱۳۹۳، لوئیزیانا
یک راننده که الکل مصرف کرده بود و عقلش ضایع شده است بود با یک مینی ون که هفت نفر سرنشین داشت۷ شاخ به شاخ شد و ۵ نفر از این سرنشینان دردم جان باختند. میانگین سنی جانباختگان بین ۶ تا ۶۴ سال بود و دو نوجوان نیز جراحت های شدیدی محتمل شدند.

نیویورک، اسفند سال ۱۳۹۱
مردی که به گزارش پلیس الکل مصرف کرده بود یک خوردوی بی . ام . و را که یدک می کشید به قسمت کنار یک تاکسی زد. دوسرنشین بخت برگشته این تاکسی در این اتفاق جان خود را از دست دادند و راننده به شدت زخمی شد.

متأسفانه دو سرنشین حاضر در این تاکسی زن و شوهری بودند و که جهت وضع حمل عازم بیمارستان شده است بودند. بعد از سررسیدن مامورین اورژانس، مادر به بیمارستان انتقال یافته شد و در طی یک عمل سزارین، نوزاد زنده به دنیا آمد، ماجرای این تصادف تلخ تر از این حرف ها بود و نوزاد بعد از چند ساعت از دنیا رفت تا با اتفاق ای دلخراش روبرو باشیم که به این راحتی ها از ذهن ها پاک نخواهد شد.

در این قسمت به آخر تصادف های تلخی رسیدیم که علت آن ها مصرف مشروبات الکلی بوده هست، امیدواریم با وضع قوانین قاطع و اطلاع رسانی های زیاد در این زمینه در کشور و سایر نقاط دنیا شاهد چنین حوادث دلخراشی نباشیم.

تصادف‌های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

برترین ها

واژه های کلیدی: تصادف | ماشین | برخورد | راننده | رانندگی | در ماشین | اخبار گوناگون

تصادف‌های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

تصادف‌های تلخی که در اثر مصرف الکل رخ دادند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz