کوه طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب

کوه: طبیعی صورتی ستاره زندگی آفتاب سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اصول و نحوه ی پوشش رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست صورت و بدن تان یکی از ارکان های مهم و اولیه شیک پوشی هست. جهت این کار باید ابتدا تن رنگ

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست صورت و بدن تان یکی از ارکان های مهم و اولیه شیک پوشی هست. جهت این کار باید ابتدا تن رنگ پوست تان را تشخیص داده و بدانید چه رنگ لباس هایی جهت آن مناسب هستند. جهت دانستن این دونکته خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم.

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست

برای این که بدانید چه رنگ لباسی به پوست صورت شما می آید، اول از همه باید رنگ پوست تان را شناسایی کنید. البته عوامل مختلفی وجود دارند که بر پوست شما تاثیر می گذارند، به عنوان مثال اشعه آفتاب یا مصرف بعضی داروها می توانند رنگ پوست تان را عوض کردن دهند.

بنابراین در قدم نخست مطمئن باشید که پوست تان رنگی طبیعی دارد و کاملا تمیز هست. جهت این کار صورت تان را با صابون بشورید، سپس به مدت 15 تا 30 دقیقه صبر کنید تا قرمزی های آن از بین رود. سپس زیر نور طبیعی تن پوست تان را تشخیص دهید. حواس تان باشد که نورهای مصنوعی نیز رنگ پوست را عوض کردن می دهند.

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

در مرحله بعدی یک برگه کاغذ سفید بردارید و آن را کنار پوست تان قرار دهید. در مقایسه با سفیدی کاغذ، پوست تان چه رنگی است؟ زرد، قهوه ای، سبز…؟ اگر تشخیص تان رنگ های صورتی، رزگلد یا آبی هست، شما پوستی سرد دارید. اگر هم رنگ آن متمایل به خاکستری هست، شما پوستی خنثی دارید. اگر هم روی صورت تان پر از جوش و آکنه است طوری که نمی توانید به خوبی تن آن را تشخیص دهید، از فردی بخواهید تا کاغذ سفید را کنار گوش تان قرار دهد.

شما می توانید به کمک نور آفتاب نیز رنگ پوست تان را تشخیص دهید. افرادی که به سادگی زیر نور آفتاب برنزه می شوند، تن پوست گرمی دارند. آنهایی هم که پوست ارزش زیر نور آفتاب قرمز می شود، تن پوست ارزش سرد هست. پوست های خنثی هم می توانند در هر یک از این دو گروه جای گیرند.

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست صورت و بدن تان یکی از ارکان های مهم و اولیه شیک پوشی هست. جهت این کار باید ابتدا تن رنگ

رنگ لباس مناسب جهت تن پوست های گرم

اگر تن پوست گرمی دارید، در دسته ستاره هایی چون بیانسه، کیم کارداشیان و جسیکا آلبا قرار می گیرید. جهت شما، عالی ترین رنگ لباس، رنگ های طبیعی هست. بنابراین شما باید از رنگ هایی چون قرمز، هلویی، نارنجی، کهربایی، طلایی و زرد استفاده کنید. اگر هم به رنگ های سرد علاقه دارید تلاش کنید که تن های گرم تر آنها را مانند زیتونی، ارغوانی، بنفش-قرمز گزینش کنید. از میان رنگ های خنثی نیز رنگ هایی چون خاکستری مایل به قهوه ای، کاپوچینو و کرم مناسب شماست. از رنگ های جیغ و سرد مانند آبی یخی یا یاقوتی خودداری کنید به این علت که رنگ پوست شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد و آن را بی روح و خاکستری می کند.

رنگ لباس مناسب جهت تن پوست های سرد

اگر تن پوست تان سرد هست، جزو دسته ستاره هایی چون نیکل کیدمن، میندی کالینگ و کیت بلانشت قرار دارید. رنگ هایی چون آبی روشن، زمردی و بنفش تیره به علاوه رنگ هایی چون اسطوخودوس، آبی یخی و صورتی جهت شما بسیار مناسب هست. شما می توانید رنگ های دیگری مانند یاقوتی، قرمز روشن یا زرد کم رنگ هم به تن کنید. اگر هم علاقه ای به رنگ های خنثی دارید، ما خاکستری، سفید و سورمه ای را به شما پیشنهاد می دهیم. از پوشیدن لباس هایی به رنگ های نارنجی، گوجه ای و زرد پر رنگ به شدت خودداری کنید.

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

رنگ لباس مناسب جهت تن پوست های خنثی

جولیان مور، آنجلینا جولی، جولیا رابرتس و کری واشنگتن تن پوستی شبیه به شما دارند. از آنجا که شما تن پوست خنثایی دارید، هر رنگ لباسی به شما می آید ولی بهتر است که به دنبال رنگ های تیره و پخته تر به جای رنگ های روشن تر باشید. رنگ هایی مانند صورتی چرک، سبز یشمی، زرد و آبی پخته و رنگ های خنثی ای مانند کرم، نسکافه ای، خاکستری و سیاه می توانند از رنگ های متناسب با پوست صورت شما باشند. رنگ های جیغی مانند آبی کاربنی یا بنفش فسفری رنگ خنثی پوست شما را شدت یافتن می کنند، به همین خاطر از پوشیدن آنها خودداری کنید ولی در عوض از پوشیدن لباسی به رنگ قرمز روشن درنگ نکنید، مطمئنا بر تن شما به قشنگی خواهد درخشید.

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست صورت و بدن تان یکی از ارکان های مهم و اولیه شیک پوشی هست. جهت این کار باید ابتدا تن رنگ

چه رنگی جهت تمام تن پوست ها مناسب است؟

رنگ های زیادی هستند که به تمام رنگ پوست ها می آیند مانند سفید خالص یا رنگ صورتی ملایم. رنگ های ترکیبی چون سبز-آبی و بنفش پر رنگ نیز مانند رنگ های خنثی عمل کرده و بدون هیچ تاکیدی بر تن پوست تان، با آن سازگار می شوند. از آنجا که این رنگ ها بین رنگ های گرم و سرد تعادل برقرار کرده اند، می توانید با خیال راحت با هر رنگ پوستی که دارید، آنها را به تن کنید.

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ

عبارات مهم : طبیعی – صورتی
seemorgh.com/lifestyle
منبع : زندگی ایده آل

Save

واژه های کلیدی: طبیعی | صورتی | ستاره | زندگی | آفتاب | سبک زندگی | مد و لباس | اصول و نحوه ی پوشش

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنید!!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz